Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2006, 22:50   #18
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Dom? Czy coś takiego w ogóle istniało? Czy coś takiego było jeszcze zapisane w pamięci staczającego się młodzika? To co tu widzi nie może być jego domem. Przecież on nie istnieje. Zostało tylko miasto - widmo.

Dokąd wszyscy poszli...

Mamo? - wychrypiałem...
"Kurwa nie, to niemożliwe. Jej tu nie ma, to jakieś majaki, bzdury."
Spoglądam na pokój, rozbieganym wzrokiem natrafiam na kartkę, którą trzymam w ręku.
Dom? - szept.

Wstaję z łóżka, ciężko opierając się o ścianę i meble.
"Czy to mój dom?"

Ból w nodze wmógł się wysiłkiem.I dobrze. Nie stracę przynajmniej poczucia rzeczywistości.
Co tu się kurwa dzieje? - spoglądam nieco trzeźwiej ogarniając pokój, szukając moich rzeczy, po czym powoli ruszam do drzwi, by rozejrzeć się po tym budynku. Po kilku niepewnych krokach sprawdzam, czy noga utrzyma mój ciężar, tak , żebym nie musiał chodzić cały czas kurczowo przytulowny do ścian i mebli.
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline