Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2006, 23:51   #36
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
[user=561]Rozumiem. To bardzo roztropne. Chociaż jedno nie jest jasne. Dajesz nam żywą gotówkę. Co jeśli nie będziemy w stanie wywiązać się z umowy? Może jednak nie jesteśmy tacy, za jakich nas uważasz... - urywam zdanie szybko, jakby coś odwróciło moją uwagę. Spoglądam gdzieś w bok, skupiając się na jakimś punkcie w dali, za oknami.
"Eh, wuju, gdybyś tylko mnie teraz mógł zobaczyć. Czy byłbyś ze mnie dumny? Gdzie teraz jesteś? Tyle pytań, tyle pytań...".
Uśmiecham się nieznacznie, spoglądając na elfkę.
Wybaczcie... jestem nieco zmęczony po podróży. Rozumiem, że zatrzymaliście się tutaj na noc? - spoglądam jej głęboko w oczy, jednak gdy tylko napotykam tą głębię, spoglądam nerwowo na swoje ręce splecione na stole, jakby speszony.[/user]
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline