Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2006, 18:44   #76
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
"Pikawa"
Chłopak wstał- Malutki był zbyt pewny siebie. Oj, Pikawa nie lubił niższych i słabszych, którzy w jego towarzystwie są zby pewni siebie. Zaczał zbliżać się do Malutkiego, aż nagle z jego ręki wysunęło się ostrze. Pikawa uniósł swą dłoń, przelatując ostrzem zaraz przed oczami Malutkiego, poczym zaczął przyglądać się swojej zabaweczce...
- No popatrz sie, samo wylatuje... Pomyślałbyś? Drogi cyberwszczep, a tu takie coś robi... Bo wy sie stalo gdybym stał obok Ciebie i coś takiego by się zdarzyło? Oj...- wysyczał Pikawa, poczym szybko wciągnął ostrze- Nie uważaj mnie za debila Malutki, bo nim nie jestem. Mamy z Towerem, powiedzmy delikatnie, małą robótkę do załatwienia. W pięć dni, więc w twoim interesie leży, żebyś teraz szybko pobiegł i zlokalizował najbliższy komputer razem z Tołbi. Chłopak pojawi się tu rano. Swoją drogą, duży ten komputer? Wiesz, myślałem o prezencie urodzinowym dla Karoliny...- zaśmiał się Pikawa. Był dziwny. To widać.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline