Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2009, 21:26   #7
Rusty
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 1 Rusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemu
Zawsze grałem Terranami i to się pewnie nie zmieni.
Nie ma to jak żelazna defensywa, bunkry, miny i siege mode.
Inna sprawa, że jestem strasznie ciekaw jakie możliwości może mieć połączony atak Vikingów i Reaperów. Zresztą generalnie cieszę się, że ludzie stali się znacznie bardziej mobilni. Oprócz tego również lepsi w ataku bo moim zdaniem dojście Banshee i Thora da im niezłego kopa. Vulture był niezłą zabawką, no ale niestety tylko zabawką.
Tylko, że szkoda mi jednak tych Protossów.
No i mam nadzieję, że znowu nie dojdzie do sytuacji, że na turniejach będzie tylko zerg, zerg, zerg i o dziwo zerg.

Co zaś tyczy się samego Blizzarda. Taka już ich polityka, lubią przesuwać premiery o naprawdę poranione ilości czasu, ale ostatecznie wychodzi coś na co warto rzucić okiem. Obecnie na tapecie jest dodatek do WoW'a, Starcraft II i Diablo III, o którym też już się coraz więcej mówi. Trochę trzeba będzie poczekać, ale ostatecznie będzie też warto uzbroić się w cierpliwość.
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.
Rusty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem