Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2009, 18:54   #15
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Ahgr! W wielkim skrócie, bo zjadło mi dwie poprzednie odpowiedzi

Miro - dziękuję.

AC.,

1) Limit nie jest za mały i nie sprawia, że prace są podobne, a najlepszym przykładem na to są prace nadesłane do tematu 1, gdzie mimo narzuconego tematu i limitu nie ma ani jednej takiej samej pracy. Odpowiedzi typu "zginął", "zmarł", "wykitował" byłoby możliwe gdyby nie obowiązywał minimalny limit (pół strony A4) - o czym powinieneś doskonale wiedzieć po zapoznaniu się z Zasadami OWP.

2) Limit wynika też z tego, że chciałem by prace uczestników były - przynajmniej jeżeli chodzi o długość, bo forma jest różna- porównywalne. Wszystkich zainteresowanych dłuższymi formami zapraszam do opowiadań kolejkowych.

3) Nie wiem dlaczego piszesz, że czegoś nie lubię. Jakbym nie lubił, to nie zakładałbym tego tematu, nie pilnował terminów i tego czy wszyscy przestrzegają jasno określonych zasad.

Na temat ankiety:

oficjalnie zarzucam pomysł ankiet. Widzę, że wprowadzają za dużo zamieszania.

Angord, Kerm,

jednym z założeń OWP jest ocenianie i wspólne komentowanie nadesłanych prac. Ja chętnie się dowiem co i jak mogę poprawić, sam też zamierzam ocenić innych, ale to dopiero w weekend gdy będę mieć trochę więcej czasu.

Kerm,

oczywiście, że konstruktywna krytyka / chwalenie jest trudne, dlatego w zasadach dość jasno opisałem co spotka (nic przyjemnego) osoby, które będą chamskie wobec innych, napastliwe lub ograniczą się do komentarzy typu "co za bzdura".

Wybór następnego tematu:

nie mam zdania. Najłatwiej byłoby wybrać jedną osobę (np.: mnie, skoro już stworzyłem OWP, dałem pierwszy temat i pilnuję terminów) do której uczestnicy będą wysyłać swoje propozycje, a ta osoba w swej nieskończonej mądrości wybierze jeden, który danego dnia i godziny najbardziej przypadnie jej do gustu...


Pozdrawiam serdecznie!
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 02-02-2009 o 18:56. Powód: przecinki
woltron jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem