Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2009, 20:53   #201
Scoiatael
 
Scoiatael's Avatar
 
Reputacja: 1 Scoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetny
[Dzień 1. Godzina: mniej więcej 15]
"Tak jak myślałem, to miasto jest nawet większe od Middenheimu i przeszukanie go w ten sposób zajmie wieki... Przynajmniej znalazłem ten park... Ta księga może być gdzieś w okolicy... Tylko jak to szybko sprawdzić? Nie będę przecież ludziom po domach chodził jak jakiś kapłan... czy sprzedawca obnośny... No ale z tego co wiem przedmioty Chaosu trudno dobrze ukryć i na pewno dobry czarodziej lub kapłan Sigmara mogliby to wykryć... ewentualnie można szukać podejrzanych osób...Ale ci się raczej dobrze maskują... No ale rozejrzyjmy się..."
Spostrzegawczość: [Rzut w Kostnicy: 3]
"Co ten czarodziej wyrabia?! Chyba też czegoś szuka..."
Jeżeli czarodziej wyszedł z tym wstawionym osobnikiem idę powoli za nimi tak, by pozostawać w zasięgu słuchu i słyszeć ich konwersację, kiedy już będzie sam zaczynam konwersację. Jeżeli pozostał w karczmie to najpierw podsłuchuję jak wypytuje karczmarza i potem zaczynam gadać:
- Witaj magu. Aż dziw, że jeden z was zaszczyca swą obecnością tę gospodę. Wydajesz się normalny, nie widzę w tobie znaków Chaosu, a wierz mi, mam duże doświadczenie w zabijaniu spaczonych. Wobec tego jesteś tutaj z jakąś oficjalną lub przynajmniej zbieżną z interesami Imperium misją. Ja też. Istnieje duża szansa, że mamy podobny cel: przedmiot, którym interesują się wyznawcy Mrocznych Potęg. Mam rację?
 
__________________
The only way of discovering the limits of the possible is to venture a little way past them into the impossible.

Ostatnio edytowane przez Scoiatael : 21-02-2009 o 12:05. Powód: Formatowanie tekstu
Scoiatael jest offline