Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2009, 22:25   #37
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Ja może nie tyle podzielę się miejscem co pomysłem.

Przygotowuje sesję, survival horror, opartą na pomyśle z filmy "house of the hunter hill" (czy jakoś tak)plan jest taki iż gracze odgrywają siebie, każdy dostaje czek na xx-pieniędzy i aby go zatrzymać musi pozostać przez jedną noc w nawiedzonym domu. Pełnym oczywiście pułapek, które mają ich wystraszyć/zabić

Sesja rozgrywana w formie larpa, przy czym opis co do wydarzeń w pomieszczeniach przedstawia MG (każdy gracz ma swojego Patrona, który to opisuje wydarzenia gdy drużyna się rozdziela. MG chodzi z większością graczy. Oczywiście MG i patroni wcześniej przygotowują dla siebie map,ę i robią opisy, co ma się w jakim pomieszczeniu wydarzyć i komunikują się że ktoś już odpalił wydarzenie).

Teraz o klimacie. Pierwotnie sesją jest projektowana pod konwent fantastyki, i będzie miała miejsce w szkole, gdzie owy konwent się będzie odbywał. Sesja będzie trawała całą noc lub dośmierci wszystkich graczy, wszyscy, którzy przeżyją naprawde otrzymają nagrody. Budynek naprawdę będzie mial zabić wszystkich.

Gracze sami zbudują sobie klimat, ja dam im tylko narzędzia, takie jak, fabuła, przygotowanie/przemyślenie sesji, i czas, bo już miejsce załatwia kto inny.
 
deMaus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem