Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2006, 11:07   #47
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Say: cieszę się, że sesja zyskała stałą czytelniczkę Nic tak nie cieszy forumowego MG jak świadomość, że prowadzi sesję nie tylko dla graczy. Oczywiście UW odtajnimy, choć jest i będzie ich niewiele. Chciałabym prowadzić sesję, w której gracze wiedzą wszystko, co się dzieje, choć ich postacie nie koniecznie
Aha, czasem moje UW się buntują i nie chcą się pojawiać, ale mam nadzieję, że na bieżąco to będę wychwytywać :/ LI mnie nie lubi...


Cytat:
Darken napisał/a:
-Nie, nie trzeba-powiedział szybko-Jest na dole i rozmawia-pauza- z facetem z gazowni.

Odnośnie czyjego pytanie to jest ? Bo zrozumiałem, że chodzi o Martę, ale nikt do niej nie chciał iść...chyba, że łazienka jest na dole i rozmawia. Wink
Darken chyba myślał, że mówisz o Marcie, że jest na dole i stąd ta pomyłka. Ale rzeczywiście brzmi troszkę zabawnie
 
Milly jest offline