Wątek: Ulubiony Klan
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2009, 15:48   #111
Lunar
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumny
To tak jak kiedyś widziałem miniporadnik terminów anarchisty (pisany na nietrzeźwo przez autorów). Anarchistka - dziewczyna wokalisty zespołu anarchistycznego, której zapał rewolucyjny maleje wprost proporcjonalnie do terminu zbliżającej się matury.

hm.. zbuntowane dziewczyny mówisz
A na poważnie to każda, nawet Toreadorka, potrafi być takową 'wieśniarą' (zamkniętą w swoim doskonale ją wyrażającym stylu), czy być po prostu obleśna. Może ciężko spotkać Brujaha abstynenta, to na pewno wszelaka wolność i indywidualizm nie u wszystkich wiąże się to z hippisowskim "piję co chce, palę co chcę, wciągam co chcę, rucham co chcę".

Tremere na mój gust wydają się być absolutnie nie z tej bajki. Nie znam całego dorobku wampirycznej literatury, acz takie pokręcone magikowanie się jest dość.. jakby dzisiejsze. Wampiry telepaci, rzucający umysłem przedmiotami i zapalający stacje benzynowe.
Do innych jakoś nie mam zastrzeżeń. Każdy klan niemalże zdaje się wypływać z jakichś kulturowych wierzeń, czy to indiańskich, czy słowiańskich, czy germańskich..
 
Lunar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem