Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2009, 01:11   #6
Dalakar
 
Dalakar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znany
Przemyślawszy sprawę, dochodzę do wniosku, że rzeczywiście lekko przegiąłem, pisząc o ucieczce Sawina.
Pewna niekonsekwencja jest i faktycznie pasowałoby ją ograniczyć.

By nie skończyć na pustych słowach, proponuję opisanie charakteru postaci. Po primo, zaradzimy problemowi, a po secundo uczestnicy warsztatów będą musieli się pilnować, by nie wyjść poza wyznaczony charakter, co może pozytywnie wpłynąć na cel warsztatów. Przecież jesteśmy tu, by się uczyć, a dla kogoś siedzącego całe życie przy złych i mrocznych postaciach, opis poczynań prawego paladyna może być wyzwaniem.

PS Jak zajdzie taka potrzeba, mogę zedytować swój post i napisać inną końcówkę.

EDIT

***

Po przeczytaniu postu Gettora (którego wcześniej nie zauważyłem):

Czyli jestem bez winy? W takim razie wszystko w porządku. Jednak... charakter spisać można – raczej nie awansuje on na kolejnego zamachowca.

Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
I ostatnie ogłoszenie!

Zapraszam do mieszania z błotem moich wypowiedzi! Wyżyjcie się! Upokorzcie mnie! Przecież o to chodzi w opowiadaniach, żebyśmy się czegoś nauczyli, a nie ma to jak porządna krytyka, co nie?
Tyle że u ciebie trudno się do czegoś przyczepić.
 

Ostatnio edytowane przez Dalakar : 07-02-2009 o 01:22.
Dalakar jest offline