Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2009, 04:10   #252
Oktawius
 
Oktawius's Avatar
 
Reputacja: 1 Oktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłość
Adelbert nawet nie zamierzał jej gonić, a nawet gdyby chciał to nie mógł... przez dłuższą chwilę stał sparaliżowany nie wiedząc co się tutaj dzieje. Poszedł podnieść miecz, ale po chwili przypomniał sobie że już to zrobił i ma go już przy pasie... Podszedł do reszty "towarzyszy" trochę przejęty, ale już odzyskujący sprawność słowną , ruchową i mentalną.....
- Nigdy czegoś takiego nie widziałem, chociaż słyszałem z powieści o takich stworach. Chyba ta panienka ma rację i nie dajmy się zaskoczyć kolejny raz w tym lesie. Chodźmy stąd. Mam nadzieję że nie będziecie mieć nic przeciwko mojemu towarzystwu w trakcie wyjścia z tego niebezpiecznego miejsca. - Powiedział to dość szybko, i tylko spoglądając w oczy dla każdego po kolei. Lubił to... z ludzkich oczu można wiele wyczytać.
 
__________________
Wolę chodzić do studia niż na nie po prostu,
palić piątkę do południa niż mieć ją na kolokwium.

511409
Oktawius jest offline