Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2009, 08:57   #528
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
A więc mam dla ciebie tylko jedną odpowiedź: oblałeś.
Ja i moja postać w tej sesji mamy jedną cechę wspólną. Obaj jesteśmy niezłymi manipulatorami, ale mało kto to dostrzega. Jeśli nie rozumiecie to już wyjaśniam. O ile pierwszy post z krytyką pisałem początkowo na poważnie to ostatecznie wpadłem na pomysł małego, niepozornego testu. Gdy wpadłem na ten pomysł dopisałem do krytyki jeszcze kilka zdań prowokujących i byłem ciekawy jak zareaguje Alaron. Odpisał zasłaniając się rękami i nogami przed krytyką. Nie potrafił jej przyjąć. Zdecydowałem się nie przestawać i napisałem kolejną odpowiedź tym razem nieco ostrzejszą choć moim zdaniem nie pobrzmiewała w niej ani nuta złego humoru czy irytacji co świadczy o tym, że Alaron rzadko ma do czynienia z krytyką i dlatego też nie potrafi jej przyjąć.

Jednakże w jego ostatniej odpowiedzi pobrzmiewa bardzo duża doza irytacji. W pierwszej części próbuje mnie obrazić, a potem wkłada dodatkowe znaczenia w moje posty (gdzie ja uważałem cię za prymitywa?). Potem zaczyna pisać rzeczy dziwne (skąd wiesz, że nie brałem udziału w sesji z emotkami?) (a jak miałem ci napisać, że chcę z nimi pogadać skoro nawet nie wiedziałem, że brama będzie zamknięta i pilnowana przez strażników?).

Ogólnie mi to nie przeszkadza, ale w poprzednich postach padły 3 zdania prawdziwe:
1. Nie podoba mi się zagrywka z fortepianem.
2. Nie podobają mi się urwane wątki.
3. Nienawidzę emotikonek w sesjach.

Powyższa analiza jest moją własną opinią wyrobioną na podstawie własnych spostrzeżeń i nie podlega jakiejkolwiek dyskusji.

Wybacz Alaronie ten mały test, ale czasami takie zagrywki pomagają w ocenie danej osoby. Ja zawsze wolę widzieć prawdziwą twarz człowieka po zrzuceniu masek. Tak czy inaczej test oblany, ale mam nadzieję, że coś z tej lekcji wyciągniesz.
1. Bądź bardziej cierpliwy.
2. Przyjmuj każdą krytykę, a dopiero wtedy wdawaj się w dyskusję, gdy nie ma racji bytu.

Jeszcze raz przepraszam za to i pozdrawiam.
 

Ostatnio edytowane przez wojto16 : 07-02-2009 o 10:28.
wojto16 jest offline