Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2009, 13:59   #14
AC.
 
AC.'s Avatar
 
Reputacja: 1 AC. nie jest za bardzo znanyAC. nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Lilith Zobacz post
Miał też świadomość, że to Gettor jest tu szefem i to on decyduje, co jest grane. Rozumiem, że AC ma opracowany plan i będzie się starał go wprowadzić. Jeśli tak, to niechże go wprowadza, ale we własnych warsztatach. Ja się dostosuję do tego, co postanowi Gettor. Dziękuję
Źle rozumiesz. Terrapodian dobrze napisał. Nie można tak po prostu zmieniać zasad, opowiadanie kolejkowe polega na tym, że kolejne osoby piszą jedno opowiadanie. Każdy pisze własną część, która musi pasować do części poprzedników. Jeśli Gettorowi aż tak bardzo nie podobał się mroczny jeździec i pustelnik mógł po poście Terrapodiana napisać "STOP Wywal mrocznego jeźdźca i pustelnika bo mi nie pasuje do mojej wizji" . Skoro mroczny jeździec i pustelnik zostali to ja napisałem fragment, który dokładnie pasował do takiej wersji. I znów Gettor nie raczył napisać, że coś mu się nie podoba. Pytani Lilith i Mono nie zgłosili zastrzeżeń.

Zresztą wszystko jest utrzymane w konwencji fantasy. Nikt tutaj nie dołożył ninja, jest harmonia opowiadania.

Giant In the Playground Games << ostatni obrazek.
 

Ostatnio edytowane przez AC. : 07-02-2009 o 14:08.
AC. jest offline