Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2009, 14:23   #15
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Terrapodian
Geez, Gettor, mam nadzieję, że wiedziałeś o tym, jak bardzo wizje innych będą odbiegać od wizji Twojej.
Masz rację, byłem tego świadom, jednak to nie ma nic do rzeczy.
Ale jak już napisałem w swojej części, że paladyn pod wpływem uroku uważa pomysł elfki za świetny i idzie za nimi zachwycony, że może jej pomóc, to nie zmieniaj tej koncepcji.

Cytat:
Napisał AC
Skoro mroczny jeździec i pustelnik zostali to ja napisałem fragment, który dokładnie pasował do takiej wersji. I znów Gettor nie raczył napisać, że coś mu się nie podoba.
Mi w żadnym wypadku nie chodzi o to żeby edytować posty, przecież w opowiadaniu chodzi o to żeby się czegoś nauczyć, a nie żeby to ładnie wyglądało dla niewiadomo kogo.

Jak widzisz napisałem swoją opinię o wypowiedziach kiedy już napisali wszyscy. I zauważyłem pewną rzecz o której już wcześniej pisałem, a która jest dość (wg. mnie) istotna i została jakoby zignorowana.

Im dalszą osobę podsumowywałem, tym więcej było plusów i mniej minusów.

Jakie to ma znaczenie? Ano takie, że pierwsze osoby w opowiadaniu musiały na siebie wziąć ciężar wymyślenia jakiejś fabuły - zrobiły to jak zrobiły, a ja, czyli zły, niedobry i w ogóle mistrz najzwyczajniej Was za to ochrzaniłem.

To był błąd, wybaczcie (pisanie o pierwszej w nocy wprowadza skutki uboczne...), już nie będę
... no, przynajmniej się postaram.

Generalnie to o co mi chodziło, o co się kłuciliśmy z AC to nic innego jak popularna w tego typu opowiadaniach zasada rachunku prawdopodobieństwa - czyli nieważne, że bohater jest w najzwyklejszym miejscu na świecie to i tak ściągają do niego najdziwniejsze i najgroźniejsze wydarzenia/potwory.

No cóż - widać nic na to nie poradzę i trzeba się dostosować.
 
Gettor jest offline