Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2009, 22:15   #778
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Swietnie, że to zebrałeś w całość, do tego poprawniej niż ja. Przegapiłem odpowiedź Akito, którą niebawem dokończę.

Przyznam, że nie łatwo jest rozgadać ekipę, ale tak to już jest. Jeden gracz próbuje, a pozostali stają się wtedy tajemniczy niczym Smoki

Tematów będzie jeszcze kilka, tak więc na ten czas należałoby się powstrzymać z wklejaniem. Rozmowy toczą się na tematy banalne ale dzięki nim nasze postacie zaczynają się lepiej poznawać. Nie zapominajcie, że są to nastolatki i przesadne milczenie może zostać źle odebrne ale co tam. Skorpion jeszcze pociągnie każdy z zaczętych 3 wątków i doda jeszcze conajmniej dwa. Odpowiedzi na te pytania, lub ich brak ukazują jakimi ludźmi są Smok i Krab, a to dla Skorpiona ma największe znaczenie. Dlaczego? To proste, gdy kogoś znasz i lubisz pomożesz mu bez mrugnięcia okiem, a gdy nie lubisz zaczynasz szukać czy ci się to opłaca czy nie.
Myślę, że rozmowy na tematy błache mogą sprawić, że nasze postacie się zaakceptują wzajemnie.

Pozdrawiam
Manji
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline