Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2009, 15:11   #90
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Wybaczcie, ale jeżeli chcecie iść prosto do Wieży, to jest to najgłupszy pomysł, jaki słyszałem od dawna.
Przedstawię wam mój tok myślenia na podstawie obrazów.

Pomysł 0 (przepadł):

planmiastkako3.1.JPG | roper | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl

Legenda:
niebieskie kropki-stworki
zielone kropki-my
czerwona strzałka-Tura I (wędrówka do oddalonego miejsca, a przy okazji zaglądanie do każdego domu i oglądanie go z grubsza)
pomarańczowe koło z zielonym czymś-zaklęcie
niebieska strzałka-Tura I, stworki gnają do miejsca, gdzie padło zaklęcie
fioletowa strzałka-Tura II, ominięcie domów i szybka ewakuacja do Wieży, gdzie stworków już nie ma

To padło, bo straciliśmy od cholery i ciut ciut czasu, a było logicznym wyjściem z problemu i gotowym rozwiązaniem, wypartym przez proste pójście w stronę Wieży. Dlatego zaprezentuję prawdopodobny ruch potworów.

Ruch 1:

planmiastkako3.2.JPG | roper | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl

Legenda:
czarne kreski-ruch potworków do Wieży
różowa strzałka-ruch potworków o prawie 100% prawdopodobieństwie
fioletowe strzałki-wędrówka potworów, której prawdopodobieństwo jest znikome (bliskie 0%)

A teraz pokażę, co stanie się, jeżeli pójdziemy prosto do Wieży. To samo stałoby się, gdybyśmy poprostu wyruszyli do Wieży, tak jak to wy proponujecie i upieracie się potwornie. Swoją drogą jak Rosjanie na wojnie, tylko oni mięli prawie zawsze przewagę liczebną. Proste "hurraaa!!!" i do przodu na nich.

Ruch 2:

planmiastkako3.3.JPG | roper | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl

Legenda:
zielone kropki-my
niebieskie kropki-potworki
turkusowa strzałka-nasz ruch
fioletowa strzałka-ruch stworków
czerwona kropka-walka i prawdopodobnie śmierć

No i teraz mamy problem, bo przewaga czasu została pogruchotana jak człowiek przejechany przez walec drogowy.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline