Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2009, 22:40   #85
Eperogenay
 
Eperogenay's Avatar
 
Reputacja: 1 Eperogenay nie jest za bardzo znanyEperogenay nie jest za bardzo znany
Wtrącić mogę? Mam nadzieję. Ja traktuję sprawę z "Masters of the Art" nieco inaczej. Dla mnie Sfery powyżej 6 kropki są zarezerwowane tylko dla Exemplarów, o ile się ich wprowadza do gry (no i jak przedmówca, do rzucania nimi gdy wampirek wyskakuje z umiejętnościami ocierającymi się o granice statyki). Dlaczego tak i dlaczego nie od 5 a od 6? Dlatego, że po pierwsze, te kropki są opisane nie jak poprzednie pięć poziomów Sfer a nieco bardziej jak bliskie statycznej magii efekty.
Po drugie zdecydowanie bardziej do Maga pasuje mi koncepcja z Horizon - Stronghold Of Hope, gdzie 5 kropka to maksimum dla "Mistrza" zaś 6 kropka u "Arcymaga" odzwierciedla brak ograniczeń jakie mają młodsi w sztuce magowie (Przykładem choćby podróże w czasie oraz moje ulubione "Can Porthos really level a mountain? Well, yes, as a matter of fact, he can. Now you know why he's still alive...").

Jeśli zamotałem to powiedzcie :P

Cóż, nie mam podręcznika, ale z tego co zaobserwowałem w wielu wypowiedziach, fani demona upierają się, że demony mają większe możliwości niż magowie, z drugiej strony wszelkie ich opisy wyglądają jak statyczna magia odbierana względem Maga. Hmm. Chyba muszę się temu bliżej przyjrzeć...
 
__________________
* All those who would hold Magic's Power must then pay Magic's Price.
* (...)Had Vanyel with his dying breath commanded trees to slay?
* Earth and water, air and fire, mold thy power to my desire!
* Zhai'helleva!
Eperogenay jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem