Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2009, 14:37   #5
Rusty
 
Rusty's Avatar
 
Reputacja: 1 Rusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemuRusty to imię znane każdemu
Z góry przepraszam za dubla ale zależy mi na tym, żeby ten post był "wyraźny".
Na początek: gramy tutaj.

Jeśli chodzi o zasady i uwagi (nie ma ich wiele ):
1) Imiona postaci (własnych i należących do innych graczy) piszemy boldem. Natomiast dialogi oddzielamy od reszty tekstu jednym enterem i ich treść zapisujemy kursywą - oczywiście chodzi mi tu tylko o to, co wasza postać wypowiada. Nie natomiast opis tego w jaki sposób to robi.
2) Staramy się pisać raczej dłuższe posty. Bazowe tempo sesji to wiadomość na tydzień, więc macie czas. Oczywiście jeśli będziecie się spieszyć, a ja znajdę trochę czasu, to nieco przyspieszymy. Nie wymagajcie jednak ani ode mnie, ani od innych graczy, że tak będzie zawsze.
3) Nie bójcie się wychodzić z inicjatywą, jeśli znajdziecie się w środku miasta, nie liczcie, że będę wam opisywał każde miejsce, które warto odwiedzić. Przynajmniej tak długo jak sami nie zdecydujecie co was interesuje, albo nie wypytacie o to innych osób.
4) Możecie w swoich postach zamieszczać ile wam się tylko podoba (w granicach zdrowego rozsądku oczywiście) najróżniejszych działań, ale starajcie się przy tym jak najrzadziej opisywać ich konsekwencje - tak, żebym ja sam miał możliwość wpływać na to co robicie. Najlepszy przykład to walka. Po prostu ilekroć piszecie, że kogoś atakujecie, nie umieszczajcie w jednym poście fragmentu o tym, że ucięliście mu rękę itd.

No i tyle.
 
__________________
And the dance continuous.

Obecnie nieobecny.
Rusty jest offline