Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2009, 16:19   #207
blaz11
 
blaz11's Avatar
 
Reputacja: 1 blaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetny
"Skąd on kurwa to wie?! Czyżby kolegium chciało mnie sprawdzić i w ten sposób? Nie, nie mogę..." Spojrzał na osobę która go zaczepiła... Łowca z lasu...
- Witaj, łowco. Co sprowadza Cię do tego miejsca? I skąd takie przypuszczenia ,że ja mam czegoś szukać... Nawet jeśli jak powiedziałeś "zbieżną z interesami imperium" mam pracę to nie mogę o niej mówić a szczególnie komuś kogo nigdy na oczy nie widziałem.... - przerywając pomyślał. "A może on ma trochę grosza, za pomoc w odnalezieniu tego "artefaktu"? Co jak co ale każda złota korona jest ważna" - ... jednak może masz rację... Wymienimy się informacjami, a ja może pomogę Ci za drobną opłatą w twojej sprawie, co ty na to? Po ewentualnej akceptacji warunków, mówi ,że w karczmie będzie wygodniej porozmawiać, gdy tam dojdą wymienia się swoimi informacjami jednak przedmiot którego szuka, jak i kolegium do którego należy pozostaje tajemnicą. Wykazuję jedynie zainteresowanie współpracą w celu odnalezienia włóczni. Wcześniej stara się określić godzinę. Jeśli łowca nie zaakceptuje warunków oddala się w inną stronę i patrzy czy nikt go nie śledzi[Rzut w Kostnicy: 84], udaje się na Podleśną 12 by przeprowadzić "zwiad".
 
blaz11 jest offline