Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2009, 22:47   #211
Scoiatael
 
Scoiatael's Avatar
 
Reputacja: 1 Scoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetnyScoiatael jest po prostu świetny
[Dzień 1. Godzina: w dalszym ciągu około 15:30]
"Plan? Ciekawe, jak wygląda? Wchodzimy, zabijamy ich, znajdujemy broń, wychodzimy? Zastanawia mnie ta broń... Najwyraźniej nie szuka księgi tylko innego artefaktu... albo łże w żywe oczy... chwila, ten zwierzolud gadał coś o broni... włóczni? Nieee, nawet ci durni berserkerzy Khorne'a nie są na tyle głupi żeby trzymać 2 artefakty w jednej okolicy... czyli jakiś pomniejszy artefakt albo kłamstwo... źle... no ale po nitce do kłębka... byle tylko nie odwracać się plecami do czarodzieja, bo może kłamać" - Owszem, myślę, że możesz mi zaufać... Plan powiadasz? Z góry mówię, że frontalny atak to zły pomysł...Chyba że masz lepszą propozycję... Słucham.
 
__________________
The only way of discovering the limits of the possible is to venture a little way past them into the impossible.

Ostatnio edytowane przez Scoiatael : 21-02-2009 o 12:06.
Scoiatael jest offline