Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2009, 23:55   #102
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
A ja powiem, że mnie się wybitnie nie podoba stawianie mnie, przez gracza, przed faktem dokonanym. Zgłaszam veto do najwyższej instancji w tej sesji.
Zabijasz kreatywność innych graczy, którzy być może mają jakiś pomysł wart rozważenia. Być może zakłada on upieczenie dwóch udźców na jednym ogniu.
I co? Ja powiem idziemy w lewo, a wszyscy jak tępe robociki pójdą za mną, bo ja tak chcę? Otóż nie. Przemyślałeś swój plan? Znasz jego słabe i mocne strony? Wziąłeś pod uwagę to, co wiemy o tych potworach? Jeżeli tak, to chętnie to usłyszę, bo ja w swoich planach staram się uwzględnić wszystko.
Jak na moje oko to to jest przejście po najmniejszej linii oporu. Chętnie usłyszę, że się mylę wraz z argumentacją.
W takim razie muszę zmienić moje plany, gdyż JA NIE BĘDĘ TĘPYM ROBOCIKIEM.
Inna sprawa to taka, że zabawiłeś się w MG, twierdząc, że nasze postacie poszły w prawo, a wtedy nie było ani jednej deklaracji drogi od ani jednej osoby, więc gonić to drużynę możesz, ale jak padną deklaracje.

Poza tym nasze postacie się nie kłóciły, co naprawiliśmy w naszych postach ja i Bebop. Dlaczego? Bo ja odgrywam postacie zgodnie z charakterem, a moja postać się nie kłóci.

Gram od pewnego czasu na sesjach i ani razu niczego takiego nie widziałem i to nie tylko na LI.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 10-02-2009 o 23:59.
Alaron Elessedil jest offline