Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2009, 00:06   #103
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
Poza tym nasze postacie się nie kłóciły, co naprawiliśmy w naszych postach ja i Bebop. Dlaczego? Bo ja odgrywam postacie zgodnie z charakterem, a moja postać się nie kłóci.

Gram od pewnego czasu na sesjach i ani razu niczego takiego nie widziałem i to nie tylko na LI.
Alaron, w tym miejscu miałem problem natury "co zrobić?"
1. Gdybym napisał, że wszyscy poszliście do wieży to burzyłbyś się Ty, bo chciałeś iść między domy;
2. Gdybym napisał, że wszyscy poszliście między domy to burzyłby się Kerm i Bebop, bo chcieli iść do wieży;
3. Gdybym napisał, że się rozdzieliliście to też by było zapewne niedobrze, bo w takim miejscu rozdzielanie się nie jest dobre.

Gdzie więc was skierowałem? Nigdzie - jedyny słuszny kierunek jaki mogłem wybrać jako MG i (moim zdaniem) nie krzywdząc żadnej ze stron. Wykorzystałem fakt, że mieliście inne zdania do wszczęcia kłutni, sądzę że inny MG postąpiłby podobnie, bo generalnie każdy człowiek się kłuci, czy to lubi czy nie (tak jak my teraz). Jednak jeśli Cię to uraziło, to przepraszam.

Co zaś do posta Kirosany to powiem tak: on napisał swoje, ty napisz swoje. W życiu też mogą się zdażyć sytuacje, że ktoś przedstawia innym plan działania i już przystępuje do jego realizacji zakładając, że inni się dostosują.

A to że się nie dostosują to nie ich wina.

Jeśli zaś chodzi o to, że Kirosana napisał iż później dogania resztę drużyny - jego postać może się spodziewać ich dogonić goniąc tak naprawdę wiatr.
 
Gettor jest offline