Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2009, 00:42   #104
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Gettor, nie o to chodzi. Jakbyś ty napisał, że idziemy do Wieży, to by było co innego, bo ty jesteś MG i twoje słowo jest właściwie siłą stwórczą oraz destrukcyjną, więc ja, jako gracz podporządkowuję się tobie, bo każdy to robi, zgłaszając się na gracza.

Tu jednak jest inna sytuacja. To gracz mówi co się stało, wchodząc na kompetencje MG. A tego nie przyjmę z pewnością. Chyba, że pomysł jest dobry, bo to jeszcze inna kategoria. W każdym razie z pewnością nie zastosuję się do nieprzemyślanego planu, który jest przejściem po najmniejszej linii oporu, kiedy można za jednym wyjściem załatwić drugą sprawę, wracając na miejsce z dwoma zdobyczami.
Mam nadzieję, że się mylę i plan jest przemyślany oraz dobry.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline