Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2009, 07:16   #212
blaz11
 
blaz11's Avatar
 
Reputacja: 1 blaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetny
"Idiota... Co ja jestem? Berseker żeby się rzucać do ataku?" - Otóż mam plan... Wiem co nieco o żyłach geomacyjnych, tak się składa ,że przez ten dom przebiega jedna... -"Pewnie nie przebiega ale on i tak tego nie rozumie" -... mógłbym się dostać do środka pod pretekstem odprawienia rytułału by dom nie uległ zniszczeniu pod napływem magicznej energii. Jeśli nie zechcieli by mnie wpuścić mógłbym dać im dokument który sam napiszę, albo postraszyć ich strażą miejską, albo po prostu rzucić czar i pokazać im ,że to jest naprawdę nie bezpieczne. Otóż poszlibyśmy do tego domu, jeszcze dzisiaj rzuciłbym nie groźny czar w ich okna, jutro wróciłbym już z pismem i wszedłbym do środka. Jako ,że wątpliwe jest abym mógł wynieść te artefakty to po prostu rzucę je do ciebie z okna, rozumiesz?
 
blaz11 jest offline