Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2009, 19:52   #110
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Johan, jeżeli chcesz ryzykować tego z Gettorem, to proszę bardzo. Ja wiem jedno, właśnie ja jestem jednym z setki MG, który za głupi pomysł uśmierca postać gracza, bo gdyby tak było w życiu, tak właśnie by się stało.
Jak widzę durnowaty plan, to mnie krew zalewa, a wtedy padają ofiary, a krew się leje (u mnie w Sercu i Wojnie).

Może i MG nie robi takiego scenariusza, w którym jedno na sto wyjść jest dobre, ale czemu, powiedz czemu, akurat musiało paść to z etykietką "najgłupsze" oraz "Chcesz umrzeć? Wybierz ten plan!"

Poza tym Johan, nie każda postać o tym myśli, oczywiście, ale od tego są właśnie inne postacie, które przeanalizują sytuację i powiedzą co jest rozsądniejsze. Mag intelektualista chyba taką postacią jest.
Teraz jednak ja produkuję się tutaj, żeby przekonać graczy, że pchają postacie prosto do klatki wściekłego, głodnego lwa.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline