Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2009, 21:07   #216
blaz11
 
blaz11's Avatar
 
Reputacja: 1 blaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetnyblaz11 jest po prostu świetny
-Dobra, niech będzie. Także ja jestem tutaj za parę godzin. Powiedziawszy to ruszył ulicą Podleśną gdy był przy jej końcu stanąć i usunąć się w cień (Nie dalej niż 100 Metrów od Podleśnej 12). Gdy upewnił się ,że nikt na niego nie patrzy począł splatać magię [Rzut w Kostnicy: 70] widząc ,że mu się nie uda postanowił zaryzykować i zaczerpnąć czystą magię [Rzut w Kostnicy: 1]
[Do MG wykorzystuje szczęście proszę o uznanie drugiego rzutu] gdy stwierdził ,że te magia go osłabia przestraszył się i zauważył ,że jednak ma odpowiednią ilość mocy.[Rzut w Kostnicy: 9] Udało mu się rzucić czar Błędne ogniki które pojawiły się przed oknami Podleśnej 12, manipulując Ognikami tak by nikt nie widział wyznaczył im korytarz, przez cały dom ,na zewnątrz i z powrotem. Po paru minutach "zabawy" odwraca się i wypatruje znajomego łowcy. Gdy go znajdzie mówi:
- Pierwszy etap wykonany, na pewno zauważyli. Teraz ty pilnuj domu a ja idę pisać dokument spotkamy się tu za parę godzin. Powiedziawszy to idzie do swojego Kolegium Magii, tam w bibliotece szuka jakiejś kartki pergaminu i czegoś do pisania. Zaczyna pisać dokument starając się naśladować charakter pisma swego mistrza i zapisać to tak żeby osoby tylko wyjątkowo inteligentne zrozumiały o co w tym chodzi.[Rzut w Kostnicy: 23] Zapytany co robi mówi ,że piszę referat. Gdy skończy pisać rozgląda się za jakąś pieczęcią [Rzut w Kostnicy: 56], nie zauważył nic co by się mu przydało. Zwija pergamin wkłada go do plecaka i idzie coś zjeść w stołówce (albo czymś innym w kolegium co wydaje posiłki), zabiera też ze sobą trochę prowiantu z niej. Idąc korytarzem rozgląda się za jakimś młodym, młodszym od niego i mniej doświadczonym uczniem...
 
blaz11 jest offline