Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2009, 14:54   #38
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Cytat:
1. Osoby zgłaszające się do mnie zostają wpisane na listę odpisujących w opowiadaniu aż do momentu, w którym zaczną blokować kolejkę (czyli nie odpiszą przez 24h od ostatniej osoby), lub dobrowolnie się wypiszą;
Napisałeś o tym, Gettorze, w tym ([Opowiadania kolejkowe - Ankieta] - z czym to się je?) temacie. Czy to nadal obowiązuje? Bo ostatni wpis AC. był dodany 02-11-2009 16:25. Chciałbym wytłumaczyć tą kwestię, bo Mono się nieco spóźnia. Nie, żebym chciał go zaraz wyrzucać, ale ja też bym chciał pisać. W ferie różnie może się zdarzyć, a teraz mam pewny dostęp do internetu.
Proponuję na stałe ustalić termin, w którym należy się wyrobić (1,2 może 3 dni), a jeżeli się nie zdąrzy, to kolejka przechodzi na następnego, a spóźnialski przesuwany jest na koniec. Za drugim razem powinniśmy wtedy nieco bardziej go ograniczyć, żeby opowiadanie nie stało. Drugie spóźnienie niech oznacza pominięcie w kolejce.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline