Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2009, 11:11   #45
Mono
 
Mono's Avatar
 
Reputacja: 1 Mono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwuMono jest godny podziwu
Post pojawi się(a przynajmniej powinien) dziś wieczorem/w nocy. Mam takie spostrzeżenie, do którego lepiej przytoczę cytat:

Cytat:
Napisał Gettor Zobacz post
1. Nikt z linijką nie będzie biegał, ani słów liczył, jednak sądzę iż każda wypowiedź powinna zawierać co najmniej 10 zdań/10 linijek i być nie dłuższa niż strona A4;
Co prawda też nie liczę zdań, linijek, ani kartek ale jak miało być max 1*A4, a minimum 1/2*A4 to już pobieżnym okiem widać, że ostatnie trzy prace są dużo przesadzone jeśli chodzi o objętość... myślę, że jak trochę się nadpisze to ok, ale żeby tyle?! Moim zdaniem gruba przesada, a zasady to zasady - trzeba ich przestrzegać.

W sumie wiem czemu tak się stało... to przez zachłanność. Chcecie sami opowiedzieć tą historię, reszta mistrzuniów robi tylko tło i "dopowieści", które są uzupełnieniem "waszej wizji". Pisząc takie rozbudowane posty chcecie za wszelką cenę, aby było "po waszemu", za dużo chcecie na raz... jednym słowem nie pozwalacie by historia pisała się sama na wolno, na spokojnie i przez wszystkich... a szkoda! Jak to napisał Gettor: "mogłoby być ciekawiej" i równie dobrze bawiła by się reszta "piaskownicy". Chcecie za dużo i za szybko!

Może trochę ostro, ale prawdę w sumie pisze...
 
Mono jest offline