Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2009, 13:05   #116
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
W niektórych przypadkach i paradygmatach pomiędzy magiem i jego avatarem można postawić znak równości dlatego też avek coś może i mag.

Fakt, ale Wilkołaki również widzą efekt jak Demony. Z tym, że Wilkołak widzi w efekcie działanie Żmija. Demon, skoro tworzył świat to musiał ustanowić metafizyczną trójce której bieg dopiero wywołał wydarzenia.

Jeśli Kwintesencja jest wiarą to kurcze, czemu tej wiary Demon nie może czerpać ani z haustów ani z wzorców życia, materii, sił? Czemu nie jest w stanie zrobić tarcia kości? Bo Kwintesencja jest budulcem między innymi. Strasznie ograniczona ta Kwintesencja demona. Jakby tylko jej jeden określony rodzaj.
VA mają swoją 10 Sferę i jest to... Paradygmat.

Kurcze, czy ja mówiłem, że coś nie jest z kwintesencji? Ehhh... Bez Kwintesencji rzeczy nie mogą istnieć. Lecz nie ma istoty zbudowanej z jej samej, zawsze jest lub płynie we wzorcach. Haust to inna sprawa bo zawiera prócz kwinty budującej także pewien nadmiar.

Dziwne bo ponoć są duchy starsze i młodsze. Takie duchy antymaterii i atomów ponoć znają podstawy świata. To już pije do Wilkołaka i nawiązania do tego w Demonie.

Pluton przestał być? Miło mi Pomijając fakt, że oddziaływanie naszego paradygmatu po nasza umbrą jest małe.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem