Wątek: [Manga] Naruto
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2009, 16:44   #52
Hirin
 
Hirin's Avatar
 
Reputacja: 1 Hirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłośćHirin ma wspaniałą przyszłość
Ja kocham Naruto! Uważam, że to najlepsze anime/manga jakie istnieje. Ale to tylko moje zdanie.

EDIT:

Zgodnie z sugestią Sayane, którą przesłała mi na PW, uzasadnię swoją wypowiedź.
1. Naruto, w odróżnieniu od innych utworów fantasy, nie opowiada o postaci idealnej, wolnej od wszelkich skaz. Naruto opowiada o nadpobudliwym i hałaśliwym chłopcu, żądającym akceptacji. A wątek z Kyuubim/Lisem o Dziewięciu Ogonach/Słodziutkim Liskiem dodaje akcji nutkę tragedii. I ten watek Sasuke-nienawidzi-Itacza-bo-ten-mu-zarąbał-familię jest po prostu ciekawy.
2. Nie ma tutaj postaci tak po prostu, jednoznacznie złych. A to jedna rąbie wszystkich, by zdobyć przychylność swojego Boga, inna jest taka sierota, co jej w dzieciństwie ojca i matkę zarąbali, no i ona teraz w rozpaczy świat chce opanować, a jeszcze inna to taka co bez familii chce zabić zabójce ojca/matki/dziadka/pracioci i jest gotowa zabić każdego kto stanie jej na drodze. I wszystkie te postaci są postaciami tragicznymi. A ja lubi sztukę tragiczną. Tzn. Ten co rąbie dla boga nie jest postacią tragiczną. On jest bardziej wariatem.
No i to mniej więcej to dlaczego lubię Naruto.
 
__________________
Wenn ich
Träne dein Herz
und wenn es raubt dir den Kopf
Ich sehe dich deine Seele fliegen?

Ostatnio edytowane przez Sayane : 17-02-2009 o 07:51.
Hirin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem