Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2009, 16:02   #48
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Gdy biegł już ku wrogowi, uwagę jego przykuł głos karła, nagle czas jakby cofnął się o kilkadziesiąt lat, a Barbak znów mógł stanąć w jednym szeregu z przedstawicielem brodatego lidu.
- Łoo ni! Zilonnnyyy! Ty biesz połowe z prawej a ja połowe z lewej. Wincej Ci ni łoooddamm!!
- Ni???
Sparafrazował seplenienie kompana. To se sam wezme. Niech lepszy wygra! Kto zabije mniej piekliszczy, stawia gorzałę i jest elfia rzyć!

Z tym zawołaniem i pognał na spotkanie nieumarłych.
Dobrze było wiedzieć, że gdzieś w okolicy jest przyjaźnie nastawiony karzeł, który zawsze jest w stanie podstawić mu nogę. Taaakk Barbak poczuł się ja za młodych lat.
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline