Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2009, 20:11   #125
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Nie ma avatara wszystko. Mówcy marzeń tylko przyjmują duchy za jedne kruszyny tego samego. Najłatwiej opisać to jakby duch miałby być zmutowanym avkiem ale to dalej nie to samo. Najłatwiej oprzeć się na okruchach Jedynego, że wszystko pochodzi od tego samego i tylko przybiera inne barwy.
Co zaś rzeczy taśmowo produkowanych o których mówisz to wszystko obija się o powiązanie Technokracji ze Statyką i Paradygmat, zarówno ten ziemski jak i dziedziny horyzontalnej.

Zamknięty. Ale to już pros technologiczny wcale nie musi być zamknięty w krzemie. Ba, można krzem podłączyć i „ewoluować” AI w np. sektorze Pajęczyny. I też tak nie do końca bo np. HIT-Marki nie są ani zbyt praktyczne ani tanie w utrzymaniu i produkcji (mówiąc tanie mam na myśli czas i wysiłek włożony w stworzenie). Samo stop metalu z wbudowaną katramagyą to coś.

Duchy, duchy... Wszystko ma mniejszy lub większy pierwiastek wzorca Ducha. Ale zwykle większą ilość ma wzorca Kwintesencji.

Skoro duchy noszą maski jakie im nadaliśmy to są same w sobie nie do pojęcia bytami. Zaś co do Ducha Atomów to być może siła paradygmatu dała im tą wiedzę. Ale jest to moja ulubiona zagadka

Wiesz, VA powie Ci, że świat obecny to gnijąca kula, że ciało to gnijący tyran nad umysłem którego trzeba zrzucić. To są bojownicy o sieć, nowe miejsce dla ludzi. Nie bez podstawy w podstawce przyrównano ich do bohaterów, rycerzy. Tacy są właściwie VA, pęd ku nowemu, zauważenie wad starego i wielki żar inspiracji w Wojnie Wstąpienia. Ich ulubione hasło „Informacja musi być wolna!” odzwierciedla idee i mocne do niż dążenie.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem