Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2009, 21:34   #128
Lunar
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumny
Nie powiedziałem tego. Paradygmat musi współgrać. Nie istnieje bez działania. Tak jak działanie bez paradygmatu.
Tak. Cyborgi są wszechstronniejsze. Bo to żywi ludzie. Bo to magowie. Cenni jak każdy inny.
Cytat:
Mag zawsze jest istotą Dynamiczną bo dąży do zmiany. Ale Ci pod określona stronę (właśnie Technokraci) ciągną tą zmianę ku Statyce i tak to wygląda niestety. Tak samo jak Maruder ku Dynamice, a Tradycje drogą środka, Nephandi ku Entropia aż tak mocno, że ją wypaczają.
Ciągną ją, ale nie bezmyślnie. Technokracja pełna jest wizji i podziałów i już wykładałem dobrych stron temu, że nie jest monolitem.
Maruderzy również dzielą się zarówno na szaleńców z zasady jak i tych, którzy pragną rozwiązłości jednego aspektu rzeczywistości, który uważają za podstawę. Lovecraft notabene pisał o swoich istotach, że nie robi im forma. Ba. Były czystą formą. Nieeuklidesowskie przestrzenie choć troche przypominające ich anormalność.. acz anarmalność jedynie przez to, że będącą obcą i nie pojętą. Bo w wielu przypadkach te 'potwory' były strukturami ładu. Takowe ponoć reprezentują niemal samych Nephandi. Tutaj też nie wszystko tak wygląda do końca.
Zdaje się, że każdy wypacza swoją przewodnią esencję. Tradycjonaliści błądzą w poszukiwaniach, a każdy skrajnościowy wypacza statykę, dynamikę, entropię. To już niestety problem do rozwiązania przez ich samych. To już akurat bolączka, problematyka na sesje.
Żadna ścieżka nieidealna. Wszystko dziwacznie szaleje. A w moich oczach Wstąpienie jest ewidentnym aktem egoizmu i dlategoż osobiście skłaniam się jednak mimowolnie ku Statyce jak i walki o dobro ogółu.
pomijając fakt, że taka walka jest tragiczna i fatalistycznie prowadzi do klęski.. no ale to WoD

Zgrupuję może jutro jak będę umiał, co w moim mniemaniu udowodniłem na tyle, na ile mogłem. Może będzie to dla kogoś cenny materiał. Dla kogoś kto robi sesje w WoDa okraszonego brzydką, krzywdzącą nazwą o złej opini, crossing-over.
 
Lunar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem