Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2009, 00:08   #29
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
Mam pytanie co do scenariusza dla Corleone. Czy będzie w nim dużo wydarzeń z książki/filmu?? Czy będzie coś o czym jeszcze nikt nigdy nie słyszał?
Dawka wydarzeń z książki i filmu dla rodziny Corleone będzie wyważona, akurat jak pewnie zauważyliście pierwsze zadanie dla Was już jest znane z książki/filmu, ale proszę się tym nie sugerować, nie będę przepisywał scenariusza

Cytat:
Mogę się mylić aczkolwiek jesteś pewien że to są realia mafijne a nie pomysł reżysera ? Jeśli tak to ok. Ale mi się wydaje że mafia miała gdzieś policję.
Cóż, nie wiem jak w czasach prohibicji (Al Capone, Chicago 1930 itp.) - wtedy może i bez problemu zabijali gliniarzy, przyznam się, że nie wiem. Ale w czasach powojennych to była trochę inna bajka, policjantów się nie zabijało, bo pozostałe Rodziny Mafijne źle na to patrzyły.

Cytat:
W każdym bądź razie mają taki wpływ że każdego gliniarza może nazwać złym...
To jednak jakoś musiałoby zostać udowodnione reszcie Rodzin. Akurat Corleone mieli o tyle szczęścia, że szef policji przebywał w restauracji (podczas spotkania z Michaelem Corleone) z Solozzo - gościem, który zajmował się handlem narkotykami, więc dało się to przetrawić opinii publicznej.
 
Ra6nar jest offline