Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2009, 14:38   #33
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Samuel uprzejmie pożegnał się z lordem Charlestonem jak i panią szeryf i poczekał aż się oddalą. Następnie zwrócił się do swoich towarzyszy, kierując swoją wypowiedź w szczególności do jedynej w towarzystwie kobiety. Mimo że była z obozu stojącego w sporej sprzeczności z interesami tego do którego sam należał, była przedstawicielką płci pięknej, a dobre wychowanie jest jedną z cech które przeżywają w Ventru akt Przeistoczenia...

-Pani i wy panowie, myślę że powinniśmy zająć się aspektami powierzonego nam zadania stosownymi do naszych wpływów i zdolności. Mogę mówić oczywiście tylko i wyłącznie sam za siebie, dla tego deklaruję się z tych dokumentów i zawartych w nich informacji wyciągnąć wszystko co mi się uda. Oczywiście wymagać to będzie nieco czasu i dostępu do kilku osób czy miejsc. Zabieram je więc do swojego biura by niezwłocznie siąść do pracy nad nimi. Jeśli państwo nie mają jeszcze innych na tę chwilę pomysłów, proponuję by udali się państwo wraz zemną i omówili to w jakimś ustronnym miejscu jakich sporo jest wokół miejsca gdzie pracuję.

Samuel Lameh wręczył zgromadzonym swoje wizytówki. Odczekał jeszcze moment, licząc na reakcję na złożoną przez niego propozycję, po czym ruszył spokojnie w kierunku swojego samochodu...
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel
Ratkin jest offline