Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2009, 17:45   #16
Roslin
 
Roslin's Avatar
 
Reputacja: 1 Roslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwuRoslin jest godny podziwu
Zamiera chwilkę nad planami i pociera żuchwę w geście zamyślenia. Podchodzi do jednej z szaf i wyciąga mapę miasta i podaje ja kierowcy – Pomyśl którędy będziemy się wycofywać po całym zdarzeniu, to musi być dopięte na ostatni guzik, na tych planach mam cala knajpę, widzisz te zaplecze? –Kreśli okrąg palcem wskazującym nad papierami- Jestem pewien, ze jest tam jakąś dziupla. Tylko pytanie ktoś pilnuje tych towarów. Trzeba było by tam podjechać i sprawdzić… Jak dla mnie to można by było zrobić to tak: Zamaskowani wyciągamy jednego z kelnerów przed praca i odpowiednio go motywujemy by dosypał trucizny napoju tego człowieka, Ja siedzę w lokalu i pilnuje żeby wszystko poszło zgodnie z planem, kiedy środek zadziała. Wyjdę z knajpy to wystarczy jako demonstracja siły. Ty czekasz na zewnatrz i odjeżdżamy. Tylko trzeba będzie zrobić to jeszcze dziś wieczór.
 

Ostatnio edytowane przez Roslin : 17-02-2009 o 17:48.
Roslin jest offline