Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2006, 01:28   #104
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
4 czerwiec 2022, 12:20, Wałbrzych, WSK, z powrotem do Dziury

- Specnaz, to gdzie teraz? Do Towera? Jest u Merziera, Malutki esa mi właśnie przesłał - pokazał komórkę, nowiutkiego Siemens-EBM. - tak w ogóle, jeśli chodzi o sprawę. Powiedz, co wiesz. Do czego jestem potrzebny, włam w necie, jak ostatnio do elektrowni, by prad na całej ulicy wyłączyć, gdy Heissabch z wozu wysiądzie?

4 czerwiec 2022, 12:00, Wałbrzych, Podzamcze, "Mona Liza"

Gunthera mile łechtały komplementy Pikawy:
- Ty mały fakt, masz kurwa rację. Wiele wiem, ale no bez przesady. Ja tu siedzę, nie w Dziurze, czy u brudasów w Obozie.
Skini w rodzaju Gunthera brudasami nazywali wszystkich mieszkańców Obozu, również Czechów. Gunther spojrzał ostro na Pikawę:
- Ale to wy macie kontakty z Czechią, buntownikami, racja? W mieście gadają, że ze Strahecem na rządowych szliście. O kompach też nic nie wiem, i mam to w dupie. Nie moja sprawa. Napalasz się za bardzo chłopie, a Gunther nie lubi napaleńców. Zakłądasz, ze będę pracować dla ciebie, a moze nie, pomyślałeś o tym? Ale nasze kontakty były zwykle dość, toteż powiem ci, że Dzicy nie wybacza wam i już się na was szykują. A nie zawsze przecież w swoim pałacyku siedzicie , racja? To ile warta byłą dla ciebie ta informacja - patrzy wyczekująco.

4 czerwiec 2022, 10:00, Wałbrzych, garnizon armii polskiej, u płka Merziera
Weszli do gabinetu, Merzier spojrzał na nich znad antycznego notebooka.
- Siadajcie chłopaki, mów Sebastian co jest? - spojrzał na obu, na Panczuyra jakby z lekkim obrzydzeniem. - W co tym razem wdepnęliście?
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline