Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2009, 22:09   #12
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Bergtagna, pozwól, że sprostuję pierwsze zdanie twojej wypowiedzi. Wejdziesz, jak cię MG przepuści i tylko w tym wypadku.
Pozwolę sobie zwrócić uwagę na to, że stwierdzenie "jeżeli inna się wkrótce nie rozpocznie", jest głębokim nietaktem, ponieważ łatwo odczytać owe stwierdzenie jako oczekiwanie na inną sesję Wiedźmina. Dlatego też według mnie to nie powinno paść w tym miejscu.
To jednak takie moje prywatne zastrzeżenie i od razu mówię, że gdyby to była moja sesja, taki potencjalny gracz, po podobnym stwierdzeniu, musiałby się porządnie wykazać zarówno umiejętnością pisarską jak i zapałem do tej właśnie gry, żebym go przyjął.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline