Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2009, 22:13   #13
Bergtagna
 
Bergtagna's Avatar
 
Reputacja: 1 Bergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumnyBergtagna ma z czego być dumny
Nie każdego człowieka wyrządzającego komuś krzywdę, bądź cokolwiek uchodzącego za moralnie złe nazywamy złodziejem. :P

Ten dziki talent magiczny to fakt, ale wtedy nie ma mowy o kontrolowanym użyciu magii, jakby to miało miejsce w wypadku podanego przykładu z krasnoludem, rzucającym zaklęcie przed przystąpieniem do walki.

Co do "magii" wiedźmińskiej to coś mi tam świta, że Geralt znaków magią nie nazywał.

Przepraszam, że tak bezczelnie zaśmiecam wątek treścią bezpośrednio z samą rekrutacją nie związaną. Pewnie uległem typowo forumowej mentalności, postaram się uniknąć recydywy.

Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
Bergtagna, pozwól, że sprostuję pierwsze zdanie twojej wypowiedzi. Wejdziesz, jak cię MG przepuści i tylko w tym wypadku.
Pozwolę sobie zwrócić uwagę na to, że stwierdzenie "jeżeli inna się wkrótce nie rozpocznie", jest głębokim nietaktem, ponieważ łatwo odczytać owe stwierdzenie jako oczekiwanie na inną sesję Wiedźmina. Dlatego też według mnie to nie powinno paść w tym miejscu.
To jednak takie moje prywatne zastrzeżenie i od razu mówię, że gdyby to była moja sesja, taki potencjalny gracz, po podobnym stwierdzeniu, musiałby się porządnie wykazać zarówno umiejętnością pisarską jak i zapałem do tej właśnie gry, żebym go przyjął.
Oj, przepraszam ponownie. Zostałem źle zrozumiany. Wydaje mi się czymś naturalnym, że jedyną drogą wzięcia udziału w sesji jest wysłanie karty postaci i czekanie na werdykt mistrza. Nie byłem świadomy innej drogi, dlatego zastosowałem zauważony przez Ciebie skrót myślowy, nie chciałem, by było to odebrane w złym tonie. Co do tej "innej nie rozpoczętej sesji", to nie miałem na myśli sesji Wiedźmina, tylko sesję, w której zostałem zaakceptowany jako gracz, a która się jeszcze nie rozpoczęła i nie jestem pewien, czy się rozpocznie. Jeśli się nie rozpocznie, spróbuję swoich sił tutaj. Post oczywiście poddam edycji, by uniknąć nieporozumień.
Jest mi bardzo przykro, że to, co napisałem jest odbierane tak negatywnie.
 

Ostatnio edytowane przez Bergtagna : 17-02-2009 o 22:25.
Bergtagna jest offline