Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2009, 15:26   #21
Kud*aty
 
Kud*aty's Avatar
 
Reputacja: 1 Kud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłośćKud*aty ma wspaniałą przyszłość
Grę w Neuroshimę zacząłem od mechanika. Kiedy podczas gry znajduje sie obok mnie mechanik od razu lżej mi na sercu. Naprawi auto, które sam może świetnie poprowadzić, rozbierze maszynkę molocha (WALLY!) na części, tak by można je było przetransportować, naprawi zaciętą broń, opatrzy itp. itd. Zalety mechanika można wymieniać bez końca. Jest on bardzo wszechstronny. Nie jest to typowy Rambo (i całe szczęście bo prostolinijnych bohaterów nie znoszę :P - bez urazy), ale krzywdę wyrządzić również potrafi (Dostał ktoś kiedyś kluczem francuskim przez głowę? ).

Mimo tych wszystkich zalet, które wymieniłem na konto mechanika, muszę stwierdzić, że ostatnio pociąga mnie inna profesja. Mianowicie jest to Wojownik klanu. Jazda na koniu, strzelanie z łuku, bieganie z włócznią za kolesiami dzierżącymi broń maszynową, szerzenie wiary w "Wielkiego Ducha"... To wszystko mnie urzeka. Znając dobrze kulturę Indian można świetnie wczuć się w postać. Wojownik klanowy według wielu nie jest potrzebny w drużynie. Przecież lata tylko z kawałkiem drewna kiedy wróg sięga po kolejny magazynek do AK. Wszystko to bzdury, gdyż spotkałem się z sytuacją, gdzie włócznia wyrządziła więcej krzywdy niż broń strzelecka. Ponadto Wojownik klanowy może uchodzić za świetnego rangera. Doskonale orientuje się w terenie, znajdzie zdatną do spożycia wodę, trop, którego nie zgubi a przy okazji upoluje jakieś zwierze, którego zjedzenie nie spowoduje żadnych powikłań ani śmierci towarzyszy. To ktoś przydatny i warto o nim pamiętać ;D

Już pewnie domyśliliście się, że aktualnie moja ulubiona profesja to właśnie Wojownik klanowy
 
__________________
Nie-Kud*aty, ale ciągle z metalu...
Kud*aty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem