Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2009, 19:50   #139
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Nie znasz historii Pogromu? Początek podstawki i nalot krążowników na Dziedzinę Horyzontalną. Rozumiem pogrom Maruderów i Nephandi. Lecz tradycje zawiniły tylko inną wizją wstąpienia. To jest właśnie Pycha, nasze jest najlepsze i jesteś nami albo przeciwko nam.

Co zaś SE to też nie są chodzącym Paradoksem. Wiele rzeczy jest jeszcze w obszarach przyjaznych technice przypadkowa, do uzyskania tylko magyą ale dalej przypadkowe. Patrz – plekad odrzutowy (w pełni sprawny, bez ograniczeń czasowych) jako efekt magyczny jest podany za przykład przypadkowej magy.

Wampiry. Nie tyle Maskarada odpowiada co w pewnym stopniu zabezpiecza Wampiry.

Dziękuje Wielki Lunarze za zakaz kombinowania. Ile razy zarzucisz mi nieznajomość Maga? Bo to trochę nudne się robi? Tymczasem w opisie kosmolog jest mowa, że wszystko ma swe odbicie w 3 warstwach Umbry.

Nie chodzi w inne słowa. Ja też widzę młodość, wiek średni i starość. Dynamikę, Statykę i Entropię. Lecz reinkarnacja w demonie gdzie jest? Gdzie Odrodzenie, gdzie Niska Umbra? Są anioły od zbierania dusz.

Kee, ke. Opis 2 kropki Pierwszej.

Dziękuje o wiedzę, ze niewiele wiem. Dzięki. Nudy. Ale tak z tymi inwokacjami jest – to statyka, zrób to i to, miej to i to a stanie się to i to.

Wampiry mają jako-tako dostęp do Niskiej Umbry. Projekcja Astralna zapewne też trochę z umbrą gra i chyba jeszcze jest ścieżka magii krwi związana z duchami.

Są? Kurcze. Idę na Pustą Ziemię. Nie mam tam Dzikuna, Tkacza i Żmija. Idę w Gębką Umbrę. Są. Nie potrzeba mi Fulxa. Nie wiadomo czy ziemia jest centrum Doczesności.
Powtarzam po raz kolejny. Żmij jest obecnie skrzywioną Entropią. Pasuje pod Nephandi, pod Eutanatosów już nie. Tam mamy czystą Entropie.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest teraz online   Odpowiedź z Cytowaniem