Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2009, 20:57   #140
Lunar
 
Lunar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumnyLunar ma z czego być dumny
Cytat:
Nie znasz historii Pogromu? Początek podstawki i nalot krążowników na Dziedzinę Horyzontalną.
Ta bajka na początku? Ah.. tyle razy sobie obiecywałem, że w końcu to przeczytam. Za każdym razem jednak zabijało mnie nudą.
Cytat:
Nie chodzi w inne słowa. Ja też widzę młodość, wiek średni i starość. Dynamikę, Statykę i Entropię. Lecz reinkarnacja w demonie gdzie jest? Gdzie Odrodzenie, gdzie Niska Umbra? Są anioły od zbierania dusz.
Nie zbierania tylko przeprowadzania na tamten świat bezpiecznnie. Z racji, że nie przeprowadzały od dłuższego czasu -> efektem jest banda Upiorów, które utknęły na drodze do Trasncendencji. I szczerze duchy mają w głęboko całą tę reinkarnację, a z Zaświatów chcą się wyrwać. To że zarówno Wir Zniszczenia jak i Transcendowanie gdziekolwiek indziej wrzuca spowrotem w doskonalący krąg dharmy, tkwi już poza gestią aniołów. To tylko konstruktorzy, a rzeczywistość rządzi się już swoimi prawami.
Cytat:
Dziękuje o wiedzę, ze niewiele wiem. Dzięki. Nudy. Ale tak z tymi inwokacjami jest – to statyka, zrób to i to, miej to i to a stanie się to i to.
No Lol. To samo mogę powiedzieć o magyi. Zrób to i to, miej to i to, a stanie się to i to. Magya nie brzmi jak alchemiczna receptura?
Cytat:
Wampiry. Nie tyle Maskarada odpowiada co w pewnym stopniu zabezpiecza Wampiry.
Zasada ta ukrywa ich istnienie przed Śpiącymi -> tym lepiej dla nich. Dlatego odpowiada UT. Nic więcej. A że czasem jakiemuś wampirowi wydaje się, że jest dyskretny przy podpijaniu Śpiących, a w istocie nie jest.. to już jego pech.
Cytat:
Wampiry mają jako-tako dostęp do Niskiej Umbry. Projekcja Astralna zapewne też trochę z umbrą gra i chyba jeszcze jest ścieżka magii krwi związana z duchami.
Widzą ją tak samo jak demon, upiór, łowcy. Duchy tylko łączą wilka i maga.
Cytat:
Kee, ke. Opis 2 kropki Pierwszej.
To nawet lepiej. Magowie również tworzą na kilku płaszczyznach. A bynajmniej wzorzec obecny jest ciałem i duchem i koncepcją. Co prawda mag nie potrafi już stworzyć czegoś co zaistniałoby w niskiej umbrze, no ale.. Relikty to rzadkość.
Cytat:
Są? Kurcze. Idę na Pustą Ziemię. Nie mam tam Dzikuna, Tkacza i Żmija.
Nie wiesz co jest w Hollow World. Ja nie wiem co to jest. Kolejnym ciekawym mitem zaczepionym do maga jako świat który sam możesz sobie określić.
Określenia Triady pojawią się tam, gdzie będzie wilkołak, by je nazwać.
Cytat:
Nie wiadomo czy ziemia jest centrum Doczesności.
Jest centrum naszej Doczesności. Znamy tylko jej Umbrę. Tylko jej początek. Na niej zaczynała się cała zabawa. Przekleństwa, skargi, wojny, modlitwy, ewolucja ludzkiej rasy.
Cytat:
Powtarzam po raz kolejny. Żmij jest obecnie skrzywioną Entropią. Pasuje pod Nephandi, pod Eutanatosów już nie. Tam mamy czystą Entropie.
Może i tak. Dla mnie nie jest to takie problematyczne ich rozdzielanie, bo entropia po prostu jest obecnie całkowicie skrzywiona. Eutanatosi.. istnienie ich poglądów o prawdziwej entropii nie sprawi, że nagle pojawi się ta wolna czysta entropiczna siła. Jest spaczona i są skazani na naprawianie świata i unikanie "zakusów żmija". Iluż to eutanatosów popadło w szaleństwo..
 

Ostatnio edytowane przez Lunar : 18-02-2009 o 21:42.
Lunar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem