Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2009, 18:31   #145
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Tak? Dziwne. Bardzo dziwne. Porównajmy Wampira i Maga. Wampir używa Dyscypliny. Nie dość, że musi wypalić swoja krew to jeszcze często zrobić coś konkretnego, spojrzeć w oczy i takie tam. Mag używa tylko swojej woli. I posiadać odpowiedniego kaprysu. Tylko tyle. Nic poza tym. Zmienia świat swą wolą.

Spirt Nuke ponieważ myślano, że przyszła armia demonów. Zwykle nuke mogłoby wystarczyć. Niemniej według danych to było nawet rozsądne chociaż mogli to troskę inaczej rozegrać

Kurcze. Ja zawsze myślałem, że istnieje kilka duchów określanych jako kosmici z dalekiej Umbry którym zdarza się nawiedzić ziemię.

Podałem przykład czystej entropii. Zwykły obieg materii w przyrodzie. Co za tym idzie Żmij może być Entropią w naszej Umbrze lecz Entropia nie jest wyłącznie Żmijem. Sam fakt Eutanatosów wyznających czystą Entropię i ich ukierunkowania na nią musi dowodzić jej istnienia. Ich badania metafizyczne i przysięga, regulamin – oni będą bronić cyklu przed korupcją. Znaczy to, że cykl nie jest w 100% spaczony.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem