Wątek: Diabolizm
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2009, 20:32   #17
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
To ja do twoich trzech groszy Hawk Po pierwsze nie zgadzam się z tym, że trzecie pokolenie zdiabolizowało drugie, oni ich tylko uśmiercili. Nawet nosferatyczne podanie o Absimiliarcie mówi, że jego brzydota była karą za nieudaną próbę diabolizacji stwórcy. Oczywiście mogę się mylić, więc chętnie dowiem się na podstawie czego wyciągnąłes takie wnioski. Druga rzecz z którą będe polemizowac to szybkie dojście do władzy młodych wampirów, diabolizm nie jest czymś łatwym, a zdiabolizowanie starego wampira przez młodego tym bardziej. zauważ, że słynne przypadki dioabolizmu na niskopokoleniowych wampirach miały miejsce w bardzo odległych czasach kiedy różnica pokoleń nie była tak duża, obecnie najwięcej diableri jest między nasto pokoleniowcami - XIII diabolizuje XII i td. natomias zdiabolizowanie VI przez XIII to już coś niezwykłego, dlatego tez pisałam o Mitrasie.

PS Dorzucaj więcj niz tylko trzy grosze zapraszamy
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(
MigdaelETher jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem