Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2006, 22:36   #11
8Draco8
 
8Draco8's Avatar
 
Reputacja: 1 8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu
Wypiwszy jednym chałstem pierwszy kufel złocistego trunku, beknął donośnie po czym wskazawszy na jednego z krzątających się po izbie chłopców roznoszących piwa krzyknął:
-Synu!- chłopiec gwałtownie się odwrócił w stronę krasnoluda omal nie upuszczając pokaźnego bukietu pustych kufli które to dopiero co zdążył zebrać od gości
-Ttak prosze pana?- rzekł lekko wystraszonym głosem
-Nie bój się mały- odrzekł z lekkim uśmiechem krasnolud- chodzi o to iż pierwsze piwo to rzekłbym przetarcie szlaków dla czegoś treściwszego, dlategóż rad byłbym niezmiernie gdybyś to przyniósł mi soczysty udziec z tego dzika co to tu pichcicie, jeno nie wymiguj mi się że nie macie -powiedział grożąc palcem- bo już na zewnątrz czuć wspaniałym jadłem a szczególnie wyczułem tu pieczonego dzika wiec bądź tak łaskaw i przynieś mi to o co prosze.
Chłopiec zerwał się gwałtownie i już chciał ruszyć w stronę zaplecza gdy krasnolud ryknął
- Stój! Gdzie leziesz! Nie widzisz że ta piękna dama siedząca obok mnie także ma ochotę na coś wybornego!? Bądź tak łaskaw i obsłóż ją, oczywiście na mój rachunek, wkońcu nie codzień można spożywać posiłek w tak pięknym towarzystwie jakim sposobność mam teraz, a gdy już sie natrafi na takież wspaniałe towarzystwo trza starać się jak najdłużej je zachować.
 
__________________
Nie należy ufać ludziom to się zawsze żle kończy .... dla nich :]
8Draco8 jest offline