Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2009, 18:55   #3
enneid
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 1 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
eno co masz do sesji z teletubisiami ...
Owszem, zgadzam się z tobą iz ta ostateczna decyzja powinna należeć do mg, ale też badźmy realistami na forum działają zasady popytu i podaży, pomysły mogą być świetne ale bez popytu, to nawet nie wyjdzie poza rekrutacje. A jeśli mam być szczery, to tego typu tematyka ma zupełnie inny klimat, nie tak żywiołowy jak tematyka piracka, więc również odbiór może być zupełnie inny.
Niemniej nie tylko o to mi chodzi- założyłem ten temat bardziej w nadziei na znalezienie inspiracji do tego typu sesji
 
__________________
the answer to life the universe and everything = 42

Chcesz usłyszeć historię przedziwną? Przyjrzyj się dokładnie. Zapraszam do sesji: "Baśń"- Z chęcią przyjmę kolejnych graczy!

Ostatnio edytowane przez enneid : 22-02-2009 o 19:07.
enneid jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem