Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2009, 20:31   #222
Ghosd
 
Reputacja: 1 Ghosd nie jest za bardzo znanyGhosd nie jest za bardzo znanyGhosd nie jest za bardzo znanyGhosd nie jest za bardzo znany
"A więc ktoś ze świątyni już tu był... jednak jeżeli i mnie wysłali to pewnie też nie wrócił... nie dobrze. Prawdopodobnie mam do czynienia z magią. No nic, dziś raczej niczego więcej się nie dowiem, trzeba znaleźć nocleg." Mówię do mężczyzny:
-Dziękuję za informacje, nawet to może być pomocne, więc jeszcze raz przemyślę całą sprawę
Gdy odpowiedział i jeśli nie stało się nic więcej tego dnia idę do pobliskiej karczmy. Zamawiam coś do picia, po czym wynajmuję łóżko we wspólnej sali. Jem kolację z części prowiantu i popijam wodą. "Może jednak warto spróbować..." pomyślałem i zagadnąłem karczmarza o to, czy wie kto mieszka na Podleśnej 12 i czy działo się ostatnio coś dziwnego w okolicy.
-Drogi gospodarzu, wiesz może co działo się ostatnio w okolicy?
Gdy odpowiedział, kontynuowałem:
-A orientujecie się może o Podleśnej 12? Słyszałem od sąsiada, że tam dziwak jaki mieszka. Prawda to?
Po rozmowie, jeśli nic nowego się nie stało, udaję się do wspólnej sali, modlę się do Sigmara, rozmyślam o całej sprawie, po czym idę spać.
 

Ostatnio edytowane przez Ghosd : 22-02-2009 o 20:39.
Ghosd jest offline