Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2009, 13:47   #23
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
Obudziłem się przed południem. Strasznie bolała mnie głowa, ale dałem radę wstać, przebrać się i zjeść śniadanie.
-To już druga? - spytał sam siebie patrząc na zegarek. Ubrałem się wziąłem kluczyki od auta i wyszedłem z domu. Byłem zwyczajnie ubrany - czarny kapelusz, płaszcz. Na schodach minąłem jednego z sąsiadów. Kiwnąłem mu głową i zszedłem na sam dół. Mieszkałem na 2 piętrze. Wsiadłem do wozu, odpliłem go i ruszyłem do Willi Tattaglia. Z racji tego że willa była dość blisko dojazd zajął kilka minut, zważając również na to że jechałem szybko mijając inne samochody.
Kwadrans po drugiej byłem już w willi. Zaparkowałem i wysiadłem z wozu. Przy bramie spotkałem Alexa.
-Sie masz Alex. - powitałem go podchodząc bliżej.
-Witaj Mike. Zadzwoniłem do Carro. Powiedział że będzie czekać.
-Świetnie. Dzięki. Masz jakąś broń na składzie? Jak mam go ochraniać to przydałyby się jakieś dwa rewolwery.
-Coś się znajdzie. - odpowiedział i poprowadził mnie w głąb willi.
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline