Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2006, 19:53   #111
Nadel
 
Reputacja: 1 Nadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumnyNadel ma z czego być dumny
Nathiel
Witam, zwą mnie Nathiel, jestem drowem. Dziwne, że nigdy nie słyszeliście ani nie widzieliście istot podobnych do nas. W szczególności jak sami twierdzicie, że jest to jedyne bezpieczne miejsce gdzie można się zatrzymać na tej wyspie. No ale mniejsza o to, czy możemy się zatrzymać w karczmie? Jesteśmy bardzo zmęczeni i chcielibyśmy coś zjeść. Tak jak powiedział Bast nie mamy złych intencji. Ja również pojawiłem się tu z Sigil, szedłem na umówione spotkanie i nagle straciłem chyba przytomność, jak się obudziłem to byłem juz tutaj na plaży. Nie wiecie może czy ktoś ostatnio przebywał tutaj na plazy i w nocy rozpalał ogień? Pytam się dlatego, ponieważ wszyscy pojawiliśmy się koło paleniska, którego my nie rozpaliliśmy. "Co ten elf robi? Nigdy się nie oddaje broni nie znajomym, w szczególności w takiej sytuacji" Myśli Nathiel "Skoro lubi być łatwym celem to proszę bardzo".
 
Nadel jest offline