Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-02-2009, 19:45   #29
Solis
 
Reputacja: 1 Solis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemu
Żeby nie było wam ani za smutno, ani za różowo, uprosiłem szorując kolanami po bruku, dobrodziejkę Nimue o wstawiennictwo za mnie u Hadesa, Kali, Szejtana czy gdzie mnie tam posłali...
mówiąc oględnie zapoznaję się z waszymi zamysłami i dopisuję sie do baśniotypów archaicznych czy arcytypów baśniowych... now iecie o co mi generalnie chodzi
Wróćiłem, a wraz ze mną powraca groza...bójcie się Śnieżka to niezłe ziółko, już wkrótce pokaże pazurki


Edyta dodaje już po napisaniu posta:
- Kerm- to ze książe jest księciem widać po herbowych sprawach. W zasadzie każdy w średnich wiekach umiał po barwie poznać ród, a jako książę masz odpowiedni Coat of Arms wokół herbu.
Jesli masz kolczugę, to na niej narzucona odpowiednią szatę z herbem. Nie mataczmy - trzymajmy się stylistyki, zatem Twa książęcość jest wypisana na waszmości.

- Phil - nie umiem się wczuć...waszmość Marlowem pachniesz? jeśli tak, to i we mnie zwolennika czarnego kryminału znajdziesz

Obaj: proponuje na jakiś czas nie burczeć na siebie, bo nie dodaje to nic akcji.

Wilk, szewc: jak mniemam zenpecowani na maksa?

Agent Provocateur Smith: wybacz waść kpinę, ale pobiłeś mnie mocno swymi słowy, a niezasadnie. Nie bardzo miałem opcje by myśleć o rzeczach płochych, więc nie złośliwość w odejściu dostrzegaj a raczej naturalna potrzebę myślącej i odpowiedzialnej istoty

Nimue: zakręcone na maksa... czy ja dobrze doczytałem że korona i księga mogą być wciśnięte? Nikt tego nie zrobił jak widzę, ale zaczekam z naciskaniem na reakcje na mój powrót
 

Ostatnio edytowane przez Solis : 24-02-2009 o 22:19. Powód: nie chciałem dublować postów, po napisaniu swego dodaję komentarz
Solis jest offline